Ogłoszenie

Pokemon Tygodnia Pokemon Miesiąca Ogłoszenia
Pokemon Tygodnia
TYGODNIA
Metapod
Każdy kto go złapie otrzyma:
-150$
-4x Great Balli
Pokemon Miesiąca
MIESIĄCA
Blastoise
Każdy kto go złapie otrzyma:
-400$
-TM - Wodny Puls
-1x Lure Ballballik

Pokemon Master Green istnieje


#1 Nabór na Mistrza Gry, zajrzyj!
Kliknij, i wypełnij formularz!
---
Turniej - Początkowy zbiór, dojrzałości! - Zapraszamy(Kliknij)
---
Poszukujemy Mistrzów Gry, którzy będą prowadzić graczom własne jak i kreatywne podróże!


#1 2013-11-13 22:29:22

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

To był dość wietrzny, lecz słoneczny dzień. Do Waszego spotkania doszło we wcześniej umówionym miejscu, na obrzeżach miasta New Bark Town. Zielonowłosy chłopak, a zarazem Twój mentor, przedstawił Ci nowego towarzysza, Mariana. Nadszedł już czas...- w Twojej głowie nadal krążyły jego słowa, tworząc odgłos echa. W pewnym momencie Twój umysł przeniósł się do jakiegoś innego, zupełnie nieznanego Ci pomieszczenia. Wyglądało ono na kryjówkę złowrogiego kryminalisty- a może rzeczywiście tak było? Wydrążone jakby w sercu pasma górskiego, pokryte stalą, z mnóstwem kabli i aparatur w środku.
Nagle, na kształt gromu z nieba, rozprzestrzenił się wokół Ciebie ogień. Chwilę później ujrzałeś przerażający widok. Po środku ognistego kręgu leżała niewielka, bezsilna Victini, nad którą znęcał się znajomy Ci nastolatek- Kali. Nim jakkolwiek zdążyłeś zareagować obraz zaczął blednąć, a do Twych uszu dotarł znajomy głos.
Otworzyłeś oczy i ujrzałeś nad sobą pochylającego się Mariana, który z ogromnym uśmiechem na twarzy paplał coś o wstawaniu- ten jego optymizm czasami zwalał z nóg, dosłownie ujmując. A więc to był tylko sen? Tylko sen, czy może wizja?

Offline

 

#2 2013-11-14 15:29:21

Carver

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

Ty i te twoje optymizmy xD. Dobra, idziemy Marian! DAAAMYYY RAAADEEEE! Cały czas zastanawiałem się, czy to był sen, czy to była wizja, mhm, cóż tu jest nie tak xD Mhm, długo się tak zastanawiałem, gdy w końcu spytałem się Mariana- Mhm, Marian, ty masz pichu, co nie? Bo coś mi tam świta świta, mam nawet rywala, który się nazywa Kali. Nawet nie wiesz, jaki z niego debil jest, cóż, śniło mi się, że on się znęca nad Victini! Powiedziałem do Mariana.

Ostatnio edytowany przez Carver (2013-11-14 15:36:04)

Offline

 

#3 2013-11-14 15:50:43

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

- Hę? To ma być jakiś żart?- Marian popatrzył na Ciebie w osłupieniu, a jego szczęka powędrowała w trybie natychmiastowym w dół. Mimo, że Marian nie pochodził z Unovy*, nieco informacji na temat tutejszych legendarnych Pokémon'ów zdążył już sobie przyswoić. Nie chciało mu się więc wierzyć, iż mogła Ci się podobna scenka, do tej, opisywanej przed chwilą, przyśnić. Po minie chłopaka można było odczytać jego myśli- wyraźnie uznał, że masz niewielkiego świra, delikatnie ujmując, na punkcie rywala.- Oh, mniejsza. Choć, musisz to zobaczyć!
Znów, zanim jakkolwiek zdążyłeś zareagować, Marian ciągnął Cię już za rękę w stronę centrum miasta.


______________
* Przy zapisie nie uwzględniłeś miejsca urodzenia swojego towarzysza, więc uznałam, iż skoro posiada on Pichu, nie pochodzi z Unovy.

Offline

 

#4 2013-11-15 20:07:20

Carver

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

Marian, co ty znowu zobaczyłeś? Jakiegoś tam pokemona? Człowieku, ja nie łapię je od tak sobie, ja chcę, by mieli dobrze na tym świecie, przecież naszym celem jest zabić tych, co przeszkadzają pokemonom, między innymi według mego snu to Kali jest tym, co trzeba zabić! Ale dobra, co takiego tam chcesz mi pokazać Legendarnego pokemona? Uuuu, no to git! Cóż, rozgadałem się do Mariana xD

Offline

 

#5 2013-11-16 23:12:23

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

Marian zaciągnął Cię prosto pod słup z ogłoszeniami i wskazał na jedną z wiszących na nim kartek. Dużymi literami było na niej napisane: "MIASTO NEW BARK TOWN OGŁASZA JUBILEUSZOWY, JESIENNY FESTIWAL!". Nieco niżej były wymienione wszystkie przewidziane atrakcje. Głównym wydarzeniem miał być turniej stworków powietrzno-lądowych. Dla zwycięzcy finałowego starcia przewidziano silnego, unikalnego Pokémon'a. A jego przeciwnikiem będzie… I w tym momencie Cię wprost zatkało, bowiem miał być to sam N! Nic więc dziwnego, że Marian był zaniepokojony, gdyż zdawało się to nieco podejrzane. Przecież twój mentor nie należał raczej do osób, które lubią wyróżniać się z tłumu. Może warto by było wypadać sprawę? W końcu Wasze małe śledztwo raczej nie zaszkodzi, a staniecie przed szansą zdobycia drogocennej, jak również tajemniczej, nagrody.

Offline

 

#6 2013-11-16 23:29:03

Carver

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

Uuuu, Marian! To jest git pomysł xD! Ty, może ja wezmę udział z moim Mareepem, a ty przebadasz całą sprawę? Na pewno zawsze chciałeś więcej się dowiedzieć, no to Marian, lecimy! Następnie pobiegłem tam, gdzie wskazano, i powiedziałem- Dobry, ja się tu zapisać z moim Mareepem, no co, rzadkie pokemony są naprawde rzadkie, można wiedzieć, jaki to będzie typ pokemona? Zapytałem, następnie czekałem na to, aż Marian coś wykombinuje, w tym czasie czekałem niecierpliwie też, czy mnie przyjmą.

Offline

 

#7 2013-11-17 22:36:01

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

- Hę, a czemu niby ja mam być tym co po kanałach wentylacyjnych łazi?- Krzyknął Marian, lecz Ty byłeś już dobre piętnaście metrów przed nim. Niczym torpeda wparowałeś do pobliskiego Centrum Pokémon, gdzie też odbywały się zapisy do jesiennego festiwalu. Siedząca za ladą siostra najwyraźniej Cię rozpoznała, bo uśmiechnęła się serdecznie i puszczając do Ciebie oczko, odrzekła:
- Nie mogę niczego powiedzieć, ale zdradzę tylko, że takiego stworka jak ten, nie widuje się w Unovie za często!
W tej właśnie chwili przybiegł zdyszany Marian i posyłając Ci spojrzenie wściekłej modliszki, zarzucił rękę na Twoje ramie.
- Wybaczy mi siostra na chwilkę, ale muszę z tym tutaj przedstawionym elegantem pogadać- orzekł z wymuszonym uśmiechem, za moment dodając- znowu.
I porwał Cię w stronę jakiegoś cichego zaułku, gdzie moglibyście omówić swój plan.

Offline

 

#8 2013-11-17 22:39:42

Carver

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jedność z Pokémon'ami- oto mój cel!~ Gra Carvera

Ahh, sory Marian, wiesz, zapisy mogły w każdej chwili się skończyć, słuchaj, musimy wykombinować takie słuchawki, wiesz, musisz  się dowiedzieć, jakie pokemony N ma, bo to nie naturalne, żeby on miał pokemony! Może coś złego kombinuje? No nie ważne, ja tylko odwracam uwagę widzów, wiesz, bo oni głównie się będą skupiać na walce pomiędzy mną a N lub innym przeciwnikiem, nie na tym, co szpieguje pokemony, to co, idziemy do marketu? Może tam są te takie słuchawki żeby było słychać co tam gadasz? Zapytałem, następnie wstałem i czekałem, aż on wstanie i pójdziemy do marketu, ale ale! Oczywiście patrzyłem, czy nikt nie podsłuchuje, lub czy ktoś czasem nas nie szpieguje.

Offline

 

Tytuł Boksika

Witamy na Pokemon Master Green!

Informacje

Reklama Ciekawostki Informacje

-Zakon Światła-

Czy wiesz, że nasze forum już nie długo będzie obchodziło
1 urodziny naszego forum?
Oceń stronę pokemon-master-green.pun.pl
Pokemon Master Green!
PMG

Informacje


Eventy:

Aktualnie Nie ma

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi