Ogłoszenie

Pokemon Tygodnia Pokemon Miesiąca Ogłoszenia
Pokemon Tygodnia
TYGODNIA
Metapod
Każdy kto go złapie otrzyma:
-150$
-4x Great Balli
Pokemon Miesiąca
MIESIĄCA
Blastoise
Każdy kto go złapie otrzyma:
-400$
-TM - Wodny Puls
-1x Lure Ballballik

Pokemon Master Green istnieje


#1 Nabór na Mistrza Gry, zajrzyj!
Kliknij, i wypełnij formularz!
---
Turniej - Początkowy zbiór, dojrzałości! - Zapraszamy(Kliknij)
---
Poszukujemy Mistrzów Gry, którzy będą prowadzić graczom własne jak i kreatywne podróże!


#1 2013-11-13 11:49:42

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Zapisy

http://www.bankfotek.pl/image/1609743.jpeg
Welcome, moi mili! Witam w zapisach do najbardziej pechowego Game Mastera w historii. Tak, tak, jestem chyba jakaś nawiedzona, bo gdy tylko udaje mi się zdobyć posadę Mistrza Gry, natychmiast to forum upada. .-. A więc, cóż mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że tym razem moja 'kadencja' potrwa dłużej, niż parę dni. Zanim jednak podam Wam formularz zapisowy, musicie zapoznać się z paroma regułkami:
~ Wymagam od graczy pisania min. 3-4 linijek sensownego tekstu w przygodzie!
~ Nie przyjmuję osób z nudną historią (nie zawierającą żadnego ciekawego wydarzenia, do którego mogłabym w przyszłości nawiązać) oraz oklepanym celem, np. "Urodziłem się w Alabastii. W wieku 10 lat spóźniłem się na odbiór startera i został mi tylko ... . Moim celem jest zostanie mistrzem pokemon!"
~ Wymagam używania poprawnej polszczyzny. Jeżeli użytkownik posiada dysleksję, proszę o powiadomienie mnie o tym w trybie natychmiastowych na Priv i używaniu przeglądarki, która podkreśla błędy ortograficzne.
~ Jako znak, iż zapoznałeś/aś się z regulaminem, napisz imię swojej ulubionej postaci z Anime pod formularzem zgłoszeniowym (niekoniecznie z kieszonkowych potworków).
~ Odpisuję zazwyczaj w ciągu dwóch dni (od postu gracza), długość moich postów sięga od 5 linijek w górę.
~ W niektórych wypadkach jestem zmuszona do zastosowania metody zwanej 'próbnym testem'. Gracz zostanie wtedy poddany próbie, podczas której będę uważnie obserwowała jego starania i poziom wysyłanych przez niego wiadomości w grze.
Uwaga: Jeśli posty użytkownika nie będą choćby 2-linijkowe, może się on pożegnać z miejscem u mnie i zacząć szukać nowego Game Mastera.


Hę, tak szybko? Przeczytaliście już wszystkie reguły i nadal chcecie się do mnie zapisać? W takim razie droga wolna. Szczerze powiedziawszy myślałam, że Wam to trochę więcej czasu zajmie, więc to, co znajdziecie poniżej jest pół-improwizacją. ^^"


Formularz zgłoszeniowy:

Kod:

[size=10][color=#FFCC99]Imię i nazwisko postaci*: [/color]
[color=#FFCC99]Wiek postaci*: [/color]
[color=#FFCC99]Charakter postaci*: [/color]
[color=#FFCC99]Historia postaci*: [/color]
[color=#FFCC99]Początkowy region oraz miasto**: [/color]
[color=#FFCC99]Cel*: [/color]
[color=#FFCC99]Towarzysz**: [/color]
[color=#FFCC99]Najważniejsze informacje o towarzyszu (także jego Pokémon'y)**: [/color]
[color=#FFCC99]Rywal** : [/color]
[color=#FFCC99]Najważniejsze informacje o rywalu (także jego Pokémon'y)**: [/color]
[color=#FFCC99]Prośby i dodatkowe uwagi**: [/color] [/size]


________________
*- wymagane
**- nieobowiązkowe


Przypominam, iż jeżeli decydujecie się na rywala lub towarzysza, musi się on pojawić w Waszej historii (albo zostanie on wprowadzony dopiero podczas gry)!

Ostatnio edytowany przez Shiro (2013-11-14 14:54:42)

Offline

 

#2 2013-11-13 15:16:33

Carver

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko postaci*/color] Carver Kwiatkowski
[color=#FFCC99]Wiek postaci*/color] 12
[color=#FFCC99]Charakter postaci*/color] Carver jest chłopcem, który ma swoje marzenia. Nie potrafi powiedzieć, co czuję do pokemonów, rozumie je doskonale, jak N! N jest jego mentorem, nawet miał zaszczyt się u jego boku uczyć! Dzięki czemu potrafię zrozumieć pokemony, ich potrzeby, tak samo, jak N!
[color=#FFCC99]Historia postaci*/color]

12 lat temu, narodził się Carver. Był on narodzony w New Bark Town, do którego przychodził N, gdy skończył 6 lat, poprosił go, żeby wytrenował Carvera tak, żeby rozumiał pokemony, mijały lata praktyki, N się nie wkurzał, bo wiedział jak to jest ciężko to ogarnąć. Gdy skończył 10 lat, w końcu nauczył się rozumieć pokemony, powiedział mu też, że jest jeden człowiek, który chce z nim iść, jest nim Marian, którego ma na startera Pichu,  ucieszył się bardzo, gdy skończył 12 lat, poszedł po swojego startera, którym jest Mareep, i wyruszył podróż z Marianem.


[color=#FFCC99]Początkowy region oraz miasto:
New Bark Town Unova
Cel*/color] Zdobyć więcej towarzyszy, oraz dowiedzieć się sporo o pokemonach, i ich potrzebach!
[color=#FFCC99]Towarzysz**/color] Marian
[color=#FFCC99]Najważniejsze informacje o towarzyszu (także jego Pokémon'y)**:
Marian jest człowiekiem pomocnym, nigdy nie odpuści pomocy innym pokemonom, Marian od narodzin znał się na pokemonach, nie to co Carver, ale Carver nie ma mu tego za złe, podróżują razem szczęśliwie, i nie rozdzieli ich nic. Jego pokemonem jest pichu! http://images6.fanpop.com/image/photos/32700000/Green-Oak-blue-green-from-pokemon-adventures-32714768-383-500.jpg
Rywal**: Kali
Najważniejsze informacje o rywalu (także jego Pokémon'y)**: Kali jest człowiekiem, który nie nawidzi Mariana i Carvera od czasu, kiedy oni zdobyli zaufanie od N'a. On nigdy tego zaufania nie potrafił zdobyć, więc jest zazdrosny, ukradł pokemona z laboratorium w Johto[ ta, był na wakacjach w johto i ukradł pokemona.] Ten pokemon to: Cyndaquil. Wiadomo, ja i Marian nie mamy z nim szans, ale mamy zamiar z nim wygrać! http://archives.bulbagarden.net/media/upload/1/1a/Bill_Adventures.png
[color=#FFCC99]Prośby i dodatkowe uwagi**/color]
Przygoda akcept i żeby  była fair!


Moją ulubioną postacią z pokemonów jest N!

Offline

 

#3 2013-11-14 19:58:45

Takeru Yamato

http://img232.imageshack.us/img232/7627/graczc.png

Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko postaci*: Takeru Yamato
Wiek postaci*: 16 lat
Charakter postaci*: Takeru jest bardzo wesołą osoba potrafi śmiać się z  byle powodu lubi rozmieszać towarzystwo.Jest przyjacielski ,pomocny i bardzo uczuciowy a co za tym idzie wrażliwy ale również bardzo ciekawy,ślamazarny i flegmatyczny i ciapowaty.
Historia postaci*: Takeru pochodzi z Unovy a dokładniej z Virbank.Od zawsze chciał zostać koordynaotrem pokemonów . Pewnego dnia stało się coś co zmieniło jego  życie na dobre był świadkiem okrutnego zdarzenia . Ktoś porzucił swojego rannego pokemona   i wyrzucił go w worku na śmieci do śmietnika.Pokemonem tym okazał się mały Axew . Takeru natychmiast interweniował  choć miał zaledwie 8 lat wiedział co musi zrobić . Zaniósł on Axew , który był w strasznym stanie do centrum Pokemonów i poinformował Siostrę Joy o całym zdarzenia .siostra przeżyła szok jak ktoś może zrobić coś takiego tak to samo pytanie chodziło mi po głowie jak i siostrze . Takeru postanowił poszukać na nie odpowiedzi . To zainspirowało mnieby pomagać takim pokemon jako lekarz i karać  tych ludzi Na szczęście Axew wyzdrowiał i strasznie zżył się ze mną . Trzymałem małego w domu w ukryciu przed rodzicami dwa lata .W dniu 10 urodzin mama o wszystkim się dowiedziała i pozwoliła mi go zatrzymać gdyż od tamtego dnia byłem oficjalnie trenerem pokemonów.Sześc lat po tym zdarzeniu postanowiłem wyruszyć w podróż by dowiedzieć się dlaczego ludzie mogą robić tak straszne rzeczy chciałem też zostać koordynatorem i lekarzem a w tym celu pomoże mi w tym najlepiej podróż .Nie chcąc narażać Axew na niebezpieczeństwo postanowiłem wyruszyć sam tak też zrobiłem to było trudne rozstanie .W labolatorium otrzymałem Ponite jako pierwszego pokemona i tak rozpoczęliśmy podróż po Unovie.
Początkowy region oraz miasto**: Unova ,Virbank Citi
Cel*: Zdobycie wiedzy i doświadczenia na temat wszystkich gatunków pokemonów oraz poznanie osobowości ludzkiej natury i jej mrocznych sekretów.
Towarzysz**: Brak w chwili obecnej z chęcia możesz wrowadzciw trakcie gry tka jak rywala
Najważniejsze informacje o towarzyszu (także jego Pokémon'y)**: --
Rywal** : ---
Najważniejsze informacje o rywalu (także jego Pokémon'y)**: --
Prośby i dodatkowe uwagi**:
Ciekawa przygoda,W miarę częste odpisy.

Offline

 

#4 2013-11-14 20:09:40

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Zapisy

Zapis odrzucam, bez sprawdzania. Zapraszam ponownie, po przeczytaniu regulaminu mojego działu.

Offline

 

#5 2013-11-16 14:33:04

Lucas

http://img683.imageshack.us/img683/5025/trenerv.png

Zarejestrowany: 2013-11-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko postaci*: Lucas Burrows
Wiek postaci*: 15 lat
Charakter postaci*: Zacznijmy od tego, że Lucas chodzi z bananem na twarzy. Nie zawsze, ale przeważnie. Nie jest idealny. Ma problemy z agresją. Czasami niepotrzebnie się denerwuje z błahego powodu. Kiedy ma zły dzień jego cechy charakteru są następujące: agresywność i wściekłość. Natomiast w dobry dzień jest: miły, uśmiechnięty i pomocny. Kiedy pojawia się zagrożenie odwaga Lucasa się uaktywnia. Uwielbia pomagać innym, trenować i spełniać swoje marzenia. Dotąd nie znalazł towarzyszki swojego życia, ale jest przekonany, że wkrótce się to zmieni. Bywa złośliwy i obrażony na cały świat, ale tylko gdy wstanie lewą nogą. Uwielbia pokemony o typie ognistym, wodnym, trawiastym i normalnym. Od dawna jego marzeniem jest posiadanie Eevee w swojej drużynie.
Historia postaci*: Lucas urodził się w regionie Sinnoh na przedmieściach miasta Twinleaf. Jego wczesne dzieciństwo było nudne: spanie, jedzenie i hałasowanie. Potem wszystko się zmieniło. Lucas zaczął poznawać otaczający go świat. Każdego dnia obserwował otaczający go świat. Jego matka, Gia zajmowała się domem a ojciec umarł. Gia ukrywała prawdę o jego ojcu do czasu gdy skończył dziesięć lat. Wcześniej Lucas myślał, że ojciec wyjechał w długą podróż. Pewnego dnia gdy przeglądał stare zdjęcia i dokumenty znalazł informację o śmierci jego ojca. Właśnie od tego momentu zaczął mieć problemy z agresją. W teczce zmarłego Chase'a Worldwide znalazł kilkanaście dokumentów o organizacji HYDRA. To co zobaczył nie dało się opisać. Wszystkie plany, projekty i zdjęcia tak przeraziły Lucasa, że jego głównym celem gdy wyruszy w podróż będzie zniszczenie tej organizacji raz na zawsze. Od tego czasu rozpoczął ćwiczenia mięśni, umysłu oraz cierpliwości. Gdy zbliżały się jego czternaste urodziny, dostał od matki Pawinarda. Przyszła także paczka od profesora Oaka, która zawierała pokedex oraz pokeballe. Od dziadka, Anthony'ego dostał 500$. Po otrzymaniu wszystkiego wyruszył w podróż.
Początkowy region oraz miasto**: Sinnoh, Twinleaf Town
Cel*: Zakończyć działalność HYDRY
Towarzysz**: ---
Najważniejsze informacje o towarzyszu (także jego Pokémon'y)**: ---
Rywal** : ---
Najważniejsze informacje o rywalu (także jego Pokémon'y)**:
Prośby i dodatkowe uwagi**: ---
Ulubiona postać z anime: Touma z White Album 2

Ostatnio edytowany przez Lucas (2013-11-16 22:17:00)

Offline

 

#6 2013-11-16 20:17:06

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Zapisy

Niestety, sprawdzanie znajomości regulaminu, to pierwsze co czynię- proszę zapoznać się z regułkami wymienionymi w pierwszym poście i poprawić podanie. Na chwilę obecną, odrzucam.

Offline

 

#7 2013-11-16 22:17:22

Lucas

http://img683.imageshack.us/img683/5025/trenerv.png

Zarejestrowany: 2013-11-15
Posty: 9
Punktów :   

Offline

 

#8 2013-11-16 22:24:22

 Shiro

http://i.imgur.com/I0T30js.png?1

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 28
Punktów :   

Re: Zapisy

O, teraz mogę bez żadnych wątpliwość oficjalnie oznajmić, iż jesteś jak najbardziej przyjęty. Gra pojawi się albo jeszcze dzisiaj, albo jutro popołudniu, gdyż mam niewielkie kłopoty z łącznością z internetem. :c

Offline

 

Tytuł Boksika

Witamy na Pokemon Master Green!

Informacje

Reklama Ciekawostki Informacje

-Zakon Światła-

Czy wiesz, że nasze forum już nie długo będzie obchodziło
1 urodziny naszego forum?
Oceń stronę pokemon-master-green.pun.pl
Pokemon Master Green!
PMG

Informacje


Eventy:

Aktualnie Nie ma

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi